• engeng
  • русрус

 

ETI

Австралійські ETI Eichmann - найкращі в світі конектори для аналогового Hi-Fi аудіо . Головний задум Eichmann - позбавити кабель додаткової електричної індуктивності та ємності , зробити проходження сигналу ультра швидким , без модифікацій . Вузьким місцем кабелю оснащеного конекторами ETI Bullet Plugs полягає лише в якості самого кабелю . Саме тому RCA Bullet використовують для апгрейду якісних кабелів славетних виробників , а багато хто з виробників обрав ці конектори як стандарт дефакто чи придбав патент для своїх Hi-End топових моделей . І це працює . Якщо Ви щасливий володар роками відібраної відмінної аудіо системи Hi-Fi чи Hi-End класу у акустично підготовленому приміщенні - заміна конекторів на обраних Hi-End кабелях цими відносно недорогими ETI Bullet Plugs RCA назавжди встановить крапку в модифікаціях . І навпаки якщо система бажає кращого , не ідеальна , і Ви в пошуках , а зазвичай такі пошуки не радикальні - міняються лише кабелі в очікуванні чуда , - заміність конектори і тепер це найкращий кабель з доступних у топових модельних рядах і зрозумійте , що краще після цього вже не стане - настала пора радикальних змін .

 

Секрет полягає в тому що відсутня класична " юбка , кільце " навколо RCA конектора - лише одна полоска металу , відсутній замкнутий контур . Також в якості центрального контакту-провідника обрано трубку - що дозволило позбутись " турбулентності , завихрення " у потоках електронів . Кількості матеріалів зведено до необхідного мінімуму . В якості провідника можна обрати срібло 4N ( 106 % провідності у ETI Eichmann Silver Bullet Plug ) оброблені антиоксидом Caig PreserIT , телур міді ( 90 % у ETI Eichmann Copper Bullet Plug ) оброблені золотом у 24 карати чи бронзу ( 40 % у ) . Металеві елементи виточені роботом . Суто з міді ( 100 % провідності ) випуск конекторів припинено через мякість та нестабільність контактів . Окрім того відмовились від компресії кабелів - повернулись до пайки , знову ж таки через надійність . Бо все-таки електроніка - наука про контакти .

 

Ультрагоризонт пропонує весь асортимент конекторів та аксесуарів ETI Eichmann . З 2013 року ETI модельний ряд та опції розширено . Тепер можливо обрати матеріал корпусів конекторів Bullet Plugs ( пластик , алюміній , бронза ) , та навіть придбати їх окремо та поексперементувати . Доступні гумові прокладки для тонких кабелів ETI Rubber Gromets . Представлено панельні конектори RCA ETI PhonoPod , акустичні конектори типу банан ETI Bayonet Plug , термінали для акустики ETI CablePod .

 

Цікавим напрямом Eichmann - виготовлення спеціальних резонанс подавлювачів , та інерційних компенсаторів для корпусів акустичних систем, які наробили багато галасу в іноземних медіа ресурсах .

 

Усі продукти наразі виготовляються безпосередньо у Автралії .


  • Web-сайт
  • Eichmann ETI Retail Price 2013
  • Logo ETI