Лінки на цікаві ресурси у мережі Інтернет :
Запитання - відповіді :
з1 : Я збираюсь замовити скляні меблі для важкої апаратури і хотів би взнати як правильно розрахувати навантаження на поличку з гартованого ( каленого , сталеніта ) скла ?
в1 : Ми щиро раді за Вас - вірогідно це правильний , важкий та потужний підсилювач . Перш за все прийміть до уваги дані та обмеження виробника моделі стійки , їм видніше , проте там закладено велику "страховку" і частіше не у міцності скла запитання а у його кріпленні , якщо ви в них впевнені то , для прикладу , якісне 8 мм гартоване скло площею 1 м. кв. повинно витримати на вигін статичне навантаження у 400 кілограм (пікова може бути у 1-2 рази більша) а навантаження на стиск ще більші у 10 разів і ними можна нехтувати .
з2 : Де діставати якісний аудіо музичний контент, а особливо цікавить 24bit Studio Master ?
в2 : Варіанти наступні:
- приходьте до нас , домовимось , запишемо
- приходьте до нас навчимо переводити Ваші диски у файли майже без втрат
- приносьте до нас свої оригінальні диски , переведемо їх у файли майже без втрат
- вантажте власноруч з
з3: На якому контенті можлива демонстрація або аматорське тестування апаратури?
з4: Як оптимально організувати колекцію музики ?
з5: Як скопіювати музичний аудіо диск без втрат ?
в5: Частина меломанів використовують спеціалізовану программу EAC . Інша частина віддає перевагу dBpoweramp CD Ripper . Екзотичою є X Lossless Decoder . Особисто ми використовуємо EAC через те що вона дозволяє уникнути проблеми з невірними паузами між треками . Майже у всі ці програми вбудовується кодер у Flac . Доречі якщо Ви вирішили експортувати Вашу колекцію фірмових дисків у електронні образи для використання у преміальних мережевих програвачах - ми можемо безкоштовно з цим допомогти .
з6: Я придбав телевізор Samsung проте у мене на дисплеї час від часу відображаються віджети з рекламними іконками про використані технології в цій моделі телевізора , ніде в меню не можу знайти відключення цієї реклами , як її відключити ?
в6: Коли в перший раз включається телевізор - інтерактивне меню задає запитання про режим використання телевізора - вдома чи на вітрині магазину . Якщо не вірно відповісти на це запитання , вказавши що у магазині , телевізор буде на дисплеї час від часу показувати різноманітну маркетингову інформацію . Мало того коли він в такому режимі які б ви не ввели параметри яскравості , контрасту ... телевізор буде їх скидати до певних запрограмованих під яскраве освітлення магазину через певні періоди часу. Перед тим як запакувати обраний Вами телевізор консультант мав би зробити повне скидання налаштувань або через інженерне меню переключити режим використання телевізора . Після пошуку та розсортування каналів вдома відсутне бажання робити повне скидання та налаштовувати поновому . Тепер же найпростіше зробити це через інженерне меню - щоб зайти в нього необхідно з пульта клавішею [OFF-ON] вимкнути ТВ Samsung а потім послідовно натиснути наступні клавіши : [INFO] , [MENU], [MUTE], [ON] . Телевізор увімкнеться в спеціальному режимі - шукайте розділ "Shop mode" та вимкніть його . Не рекомендовано маніпулювати іншими паметрами - їх там безліч , ми не несемо відповідальність за наслідки Ваших маніпуляцій з сервісним інженерним меню . Для виходу з меню необхідно скористатись клавішею [OFF-ON] .
з7: яке максимальне навантаження на обшивку стін з гіпсокартону ?
в7: при проектуванні гіпсокартонної системи компанія Knauf виходила з прогнозу максимального навантаження - керамічної плитки на цементному адгезиві сумарною вагою не більше 30 кг на метр квадратний . У разі необхідності збільшення навантаження використовуйте замість звичайного гіпсокартону спеціальну модель Diamant , або Aquapanel .
з8: сусід придбав домашній кінотеатр , як наслідок я та моя сім'я вечорами перебуваємо в дискомфорті через бас який проникає у наше помешкання від його сабвуфера - ми відчуваємо гул , що про це каже закон ?
в8: проблема полягає в тому що українським законодавством станом на 2013 рік передбачено контроль за діапазоном від 100 до 3150 Гц , а сабвуфер працює зазвичай від 20 до 80 Гц . У нормативах прогалина . Тому , окрім комплексу заходів звукоізоляції своїх приміщень Вам не доможе ніщо .
запитання №9 : у пропонованих Вами віброкріпленнях Acoustic Vibrofix вмонтовано демферні прокладки , яка їх довговічність ?
відповідь №9 : у кожній моделі віброкріплення для гіпсокартонних каркасів використано певний тип полімеру з відкрито-закритою коміркою Getzner Werkstoffe Sylomer , строк його придатності при навантаженні становить 100 років що співставно з терміном експлуатації будинку
запитання №10 : мій будинок розташовано поряд з залізничною колією , яким чином можливо зменшити вібрацію та шум від складів потягів ?
відповідь №10 : боротьба з вібраціями буде найскладнішою ділянкою роботи , проблема у частотному діапазоні від 20 до 60 герц , довжини хвиль від 18 до 6 метрів та вони мають здатність огинати перешкоди . Згодом держава замінить полотно на малошумне , в далекій перспективі замінять колеса та почнуть полірувати колії . Але на разі для боротьби вібрацією доведеться облаштувати демфопояс ( сендвіч з двох бетонних плит та Sylomer ) навколо будинку , а для боротьби з іншим діапазоном використовуйте екрани-огорожі .
запитання №11 : ми придбали за Вашою рекомендацією плити Heradesign для акустичної корекції параметрів приміщення проте як їх правильно перефарбувати щоб не втратити їх властивостей ?
відповідь №11 : деревоволокнисті плити на магнезитовому сполученні Heradesign можливо перефарбувати по місцю полівінілацетатними , акриловими , сілікат-калієвими або крейдо-клейовими фарбами . Перед пофарбуванням немає необхідності грунтувати плиту , так як базова плита ( кольору натурального дерева ) прогрунтована в заводських умовах ( сілікат-калієвою фарбою з додаванням полімерів на водному розчині ) . Фарбуйте лише пульверизатором та під кутом до поверхні спочатку по довжині , потім по ширині . Нанесення другого шару допустиме лише після висихання першого . Шляпки шурупів після монтажу необхідно зафарбувати тонкою кисттю . При фарбуванні не ставте плити на торець - це призведе до прогинання плити , через насиченням вологою з фарби . Зауважте що у приміщеннях з вологісттю понад 80 відсотків ( басейни ) або для вулиць слід обирати фарби з BFA присадкою ( біоцидна ) .
запитання №12 : відновлення існуючого заводського покриття плит Heradesign чим можливе ?
відповідь №12 : реставрація заводських панелей Heradesign натурального кольору для умов внутрішнього монтажу ( до 80 % вологість ) провадиться фарбою Sto ColorIn ( 0,25 літра на м.кв. ) в один шар . Фарбування заводської біло фарбованної або такої яка взагалі ще не була фарбована провадиться за допомогою Sto Color Rapid ( 0,3 літра на м.кв. ) і так два покриття , при реставрації білого заводського покриття використовуйте її ж , проте в один шар . Металлік-відтінки в заводських умовах вкриті Sto Prefa Loock 500 LMT metallic . Для внутрішнього застосування з підвищенним рівнем вологості ( 80-90% ) , наприклад , басейни чи санвузли вкривайте плевкоутворюючими BFA покриттями . Покриття вуличних поверхонь ( змонтованих під навісами ) вкривайте StoSilColor фасадною .
Зауважте №1 : Зменшення гучності звуку на 10 дб сприймається як у два рази
Зауважте №2 : Шум дощу по даху будинку чутний в приміщенні будинку - це приклад структурного шуму . Відчутність крапання викликане тим що поверхні конструктивів кімнати через жорсткі звязки перевипромінюють звучання .
Зауважте №3 : Звукоізоляцію необхідно починати на етапі просторово-планувального рішення об'екту , наприклад не допустити розміщення домашнього кінотеатру поряд з дитячою кімнатою ...
Зауважте №4 : Звукоізоляція це не банальне накопичення шарів матеріалів це конструктив за принципом [масса]+[пружність]+[масса]
Зауважте №5 : Архітектурна фізика поділяється на світлологію , кліматологію , акустику . Акустика в свою чергу поділяється на Акустику приміщень позитивну - " звукопоглинання " ( створення приємної атмосфери сприйняття всередині приміщення ) та на негативну акустику приміщення " звукоізоляція " ( проникнення хвиль з інших приміщень та у інші приміщення ) .
Зауважте №6 : Звукоізоляційні властивості склопакетів у металопластикових , алюміній-пластикових , алюміній-дерево віконних рамах . За точку відліку оберемо стандарт на ринку - однокамерний склопакет товщиною 24 мм з формулою 4-16-4 , тобто 4 мм скло - 16 мм дистанції - 4 мм шкло , такий гарантує 27 дб звукоізоляції відносно вуличного шуму . Кращих показників можливо добитись встановивши однокамерні склопакети увівши у їх вклад триплексне скло ( позначене через крапку ) з наступними формулами . Триплекс не звичайний а акустичний ( наприклад sgg stadip silence або Glastrosch Phon ).
26 мм | 4-16-6.4 | 31 дб |
30 мм | 6-16-8.4 | 34 дб |
39 мм | 10.8-20-8.8 | 40 дб |
36 мм | 10.2-16-10.2 | 41 дб |
32 мм | 10.4-14-8.1 | 42 дб |
Особливого ефекту від акустичного триплексу набуває звукоизоляція в діапазоні до 120 Гц та від 500 Гц .
Заповнення склопакету інертним газом додає звукоізоляції у діапазоні від 300 Гц до 2000 Гц в середньому 3 Дб , проте у низькочастотному діапазоні до 300 Гц погіршує звукоізоляцію - особливі втрати в областях 200 та нижче 100 Гц.
Розділіть вікно горизонтальним імпостом ( перегородкою навпіл ) і виграєте у звукоізоляції ще 2 дб , якщо поділити нерівномірно набіжить 3 дб . Взагалі краще визначити превалюючі частоти зовнішнього шуму та уникнути співрозмірнотей з їх довжинами , тоді стане відомо як необхідно поділити полотно вікна .
Облаштуйте рольставні алюмінієві заповнені пінополіуретаном , це збільшить звукоізоляцію на 3-5 дб у нічний час .
Обирайте віконні рами з силіконовими ущільнювачами , після них з EPDM ущільнювачем , і у крайньому випадку модифікований каучук , за отримаєте гідний літньому рівень звукоізоляції взимку .
Під час монтажу віконних рам прослідкуйте щоб їх запінювали у два етапи - спочатку з середини , потім ззовні . Ззовні пінку закрили гідроізоляційною , а з середини пароізоляціною стрічками .
При замовленні прослідкуйте щоб викробник-монтажник віконних конструкцій не напланував собі для зручності великі монтажні зазори ( більше 2.5 см ) , це погіршить звукоізоляцію .
В якості штор використайте спеціалізовані звукопоглинаючі .
Не облаштовуйте провітрювачів та вентиляційних клапанів - вони зменшують звукоізоляцію на 2-3 Дб .
Дещо кращу звукоізоляцію надають двокамерні склопакети , тут менший виграш в порівнянні з теплоізоляцією якщо зважити на збільшення вартості та маси таких конструктивів .
У разі замовлення двокамерних склопакетів вимагайте облаштування різної дистанції між склами - це зібльшить звукоізоляцію .
Найбільшого значення звукоізоляції досягається за допомогою використання багатостворчастих вікон - створка з склопакетом , а на певній відстані ще створка зі склом чи склопакетом , конструкція подібна до тамбурів . Це доречі й найвищі значення теплоізоляції також . Значення звукоізоляції таких конструктивів може досягати 50 Дб .
Copyright 2010 ultrahorizont.com.ua
Created by Stepico